Mudelipõhised LED kaugtuled. Süvistatavad kaugtuled ja iluvõre komplektid

Konkreetse margi ja mudeli jaoks disainitud LED-kaugtuled ja iluvõre kompletid. Soovid paremat nähtavust ja kvaliteetseid kaugtulesid, mis on OEM ilmega ning sobivad Sinu masinale nagu valatult? Saad kaugtuled soetada mugavalt veebist ning pakume ka paigaldusteenust.

Näitan 1–16 tulemust 126-st

Mudelipõhised LED kaugtuled

LED kaugtuled ja lisatuled. Süvistatavad lisatuled, lisatulega iluvõred

Castrum Grupp on LAZER LED tulede, kaugtulede ja lisatulede ametlik edasimüüja. LAZER kaugtulesid ja LED lisatulesid saab soetada mugavalt meie e-poest ja meie esindustest. Lisaks müügile paigaldame maasturitele, kaubikutele, väikebussidele ja sõiduautodele LED kaugtulesid ja lisatulesid.

4 põhjust, miks peaksid oma autole soetama LED kaugtuled

Eredam valgusväli ja parem nähtavus on vaid mõned põhjustest, miks Sinu autol võiks olla kas süvistatud LED kaugtuled, LED tuledega iluvõre või LED lisatuled.

1. Turvalisus

LED kaugtuled ja lisatuled on väimekad abivahendid, mida aitavad muuta halva valgustusega või isegi ohtlikke olukordi turvalisemaks. Üldjuhul lisatakse oma autole või töömasinale lisatuled siis, kui:

  • sõidetakse halvasti valgustatud kõrvalteedel
  • on vaja paremat nähtavust maastikul liigeldes
  • on vaja töötada halbades valgustingimustes. 

Kvaliteetsed LED-kaugtuled valgustavad teed kaugele ette, andes juhile aega reageerida järskudele kurvidele ja teel olevatele takistustele. Samuti võib neist palju kasu olla tee läheduses viibivate metsloomade märkamisel.

Enne LED tulede liikluses kasutamist tasub üle kontrollida, et need oleksid tänavalegaalsed. Kasulikud abimehed ühele autojuhile võivad teisi tahtmatult pimestada ja seeläbi tekitada liiklusohtlikke olukordi – seega kontrolli oma lisatulede seaduslikkus enne kasutamist üle.

2. Hinna ja kvaliteedi suhe

LED-tehnoloogiad on viimastel aastatel oluliselt arenenud ja seetõttu on ka LED tulede hind muutunud taskukohasemaks. See ei tähenda muidugi, et peaks otsima kõige soodsamat LED tulede pakkumist – pigem on oluline panustada kvaliteeti. Miks?

LED kaugtuled on oluliselt soodsamad kui halogeentuled ning samas ei vaja tihedat välja vahetamist. LED lisatulede väärtus ei peegeldu nende hinnas vaid pigem pikaajalisuses. Need vajavad harva hooldust ning pigem aitavad ära hoida õnnetusi, mis võivad põhjustada kulukaid remonditöid.

3. Vastupidavus (ka maastikul)

Kvaliteetsed LED kaugtuled ja lisatuled on loodud vastu pidama ka keerulisel maastikul ja rasketes ilmastikutingimustes. Korrektselt paigaldatuna töötavad need raskel off-road retkel, ning vihmas, rahes ja jääs.

LAZER LED tulede hea koostekvaliteet tähenda, et tolm, puru 
ja niiskus ei pääse kaugtuledesse ning ei põhjusta rikkeid.

Pidev tootearendus tähendab, et osetud lisatuled pakuvad kasutusrõõmu aastateks.

4. Isikupära Sinu sõidukile

LED kaugtuledega ja lisatuledega ei ütle keegi Sinu masina kohta hall-metallik-diisel. Süvistatud LED tuledega mudelipõhised iluvõred on suurepärane viis hallist massist eristumiseks

Lisatuledega on Sinu sõiduk nii näolt kui ka teolt järgmiseks seikluseks valmis. Tänapäevane lai LED-tulede valik võimaldab leida nii tagasihoidlikumad lisatuled kui ka kasutada lisavalgustust täiendava pilkupüüdva disainielemendina – midagi igale maitsele.

LED kaugtuled ja paigaldus Castrumist

Castrumis on suurepärane valik mudelipõhiseid LED tulesid, süvistatavaid lisatulesid ja tuledega iluvõresid. Ning me ei jäta ka paigaldusega hätta, kuna teostame sõidukite elektritöid ning paigaldame kaugtulesid ja lisatulesid nii sõiduautodele, väikebussidele kui ka maasturitele.

Leia oma margile ja mudelile sobivad LED kaugtuled ning naudi paremat nähtavust!