LAZER LED tuled

LAZER LED tuled | kaugtuled ja lisatuled

LAZER LED tuled on juba alates 2010. aastast seadnud autotööstusele valgustuse kuldstandardi. LAZER tuled on kerged, vastupidavad, pakuvad suurepärast valgusvihku ja on suurepärane investeering oma pika kasuliku eluea tõttu.

Castrum Grupp on LAZER LED lisatulede ja kautulede ametlik importija ning jae- ja hulgimüüja.

LAZER LED lisatuled, kaugtuled, töötuled

LAZER on lisatulede ja kaugtulede kuldstandard

Suurbritannia LED tulede tootja LAZER on saanud esimeseks eelistuseks mitmete eluvaldkondade esindajatele. Nii sõiduauto omanikud, rekkamehed, rasketehnikaga töötajad kui ka rallisõitjad peavad LAZER LED tulesid oma aendamatuteks abimeesteks. Sellele aitavad kaasa nii kõrged kvaliteedistandardid kui ka pidev ja mitmekülgne tootearendus – pidevalt tullakse välja uute, paremate ja funktsionaalsemate tootesarjadega.

Lisaks universaalstele LED tuledele toodab LAZER ka mudelipõhiseid kaugtulesid, mis on mõeldud süvistamiseks otse Sinu masina esivõresse. Nii ei pea paigaldama eraldi lisatulede kandureid ning sõiduki esiosa üldilme jääb puhtam – süvistatud kaugtuled soivad nii hästi, nagu oleks need juba tehases paigaldatud.

Mudelipõhised LED kaugtuled

LED kaugtuled

LAZER-i tugevaim tootegrupp ja leivanumber on LED kaugtuled, mis on tuntud oma kvaliteetse valgusvihu ja pika kasuliku eluea poolest. Sobivad kautuled on võimalik leida igale sõidukile ning vajadusel kasutada kas ühte laiemat LED-bar riba või paigaldada masinale kahest kaugtulest koosnev komplekt.

Paljude populaarsete markide ja mudelite jaoks on juba välja töötatud ka iluvõresse süvistatavad komplektid, mille paigaldus ja ühendamine on veelgi lihtsam kui tavapärane lisakaugtulede paigaldamine.

LED töötuled

LED töötuled on pimedal ajal head abilised nii metsatöödel, kalastusel, jahil kui ka paljudes muudes kohtades, kus valgustust on vaja ka mujale kui vaid auto ette. Kvaliteetsed ja hästi valgustavad LED tuled nii rasketehnikale, maasturitele kui ka kaubikutele leiad Castrumi e-poest. Oleme LAZER LED tulede amelik maaletooja ja edasimüüja ning soovi korral teeme ka auto elektritööd ning teostame ostetud toodete paialduse.