Näitan 1–16 tulemust 30-st

Sportage

Kia Sportage lisavarustus ja tarvikud

Kia Sportage on üks eestlaste seas armastatumaid linnamaastureid oma lihtsa kuid kena välimuse, ruumikuse ja Lõuna-Korea autodele tuntud vastupidavuse poolest. Selle suurepärase pereauto saab aga kvaliteetse lisavarustuse abil muuta nii pilkupüüdvamaks kui ka funktsionaalsemaks. Castrumi e-poes on esinduslik valik erinevate aastakäikude Kia Sportage lisavarustust.

Astmelauad ja külgrauad

Astmelauad ja küljerauad kaitsevad auto külge sinna vastu põrkuvate objektide eest, muudavad masina välimuse agressiivsemaks ja annavad jalale toetuspunkti, kuhu astumine ei riku auto värvi või polstrit. 

Meie astmelaudade valikus on nii pilkupüüdvamaid roostevabast terasest raudasid kui ka tagasihoidlikumaid mustaks võõbatud astmelaudasid. Leia oma Sportage-i aastakäik ja vali endale sobiv.

Tagumised rauad

Tagumised rauad on asendamatud abimehed tagastange kaitsmisel. Olgu selleks parkimine või sõitmine kehvades teeoludes, tagumine raud vähendab olukordi kus tagastange saab vigastada. Lisaks sellele on tegemist disainielemendiga, millega iga Kia Sportage mis vastu tuleb, uhkeldada ei saa.

Esirauad

Castrumi e-poes on valik e-sertifikaadita Kia Sportage esiraudasid ja stangeääriseid, mis muudavad masina ilme agressiivsemaks, kaitsevad auto esiosa vigastuste eest ning mõned esirauad toimivad korraga ka lisatulede kandurina.

Kia Sportage tuulesuunajad

Tuulesuunajad on palju enamat kui vaid disainielement. Need suunavad autole vastutuleva õhuvoolu ümber auto, vähendades tuulemüra ning võimaldades sõita ülevalt avatud külgakendega ka vihmase ilma korral.

Lisaks sellele aitab lahtiste akendega sõitmine hoida auto klaase udust ja kondenseerumisest puhtana, muutes sõidu mugavamaks ja turvalisemaks – seda kasutamata auto kliimaseadet.

Stange ja uste läve kaitseliistud

Kriimustatud ukseläved ja tagastange on paratamatud, kui auto on tihedas kasutuses. Eriti tihti näeb seda pereautode puhul, kui lapsed astuvad ukselävedele ja pagasiruumi asju laadides või neid sealt välja võtte läheb miski vastu tagastanget, jättes värvi sisse kriimud.

Ukselävede ja tagastange kaitseliistud võtavad selle koormuse enda kanda, kaitstes auto värvitööd kriimustuste eest. Sealjuures näevad kaitseliistud ka head välja. Ning kui kunagi on soov näiteks enne auto müüki kaitseliistud eemaldada, tuleb nende alt välja kena ja kriimudeta värv.

Lisatulede kandurid

Selleks, et paigaldada oma Kia Sportage-le võimsad lisatuled ja kaugtuled, on vaja need kuhugi ka kinnitada. Selleks puhuks on meil müügil lisatulede kandurid, mdia saab kinnitada esistange külge ning mille külge omakorda saab paigaldada lisatuled.

Soovi korral aitame kogu paigaldusega – nii lisatulede kanduri paigaldamisega, kaugtulede ühendamiseks vajalike elektritöödega kui ka lisatulede paigaldusega.

Vaata lähemalt, millist Kia Sportage lisavarustust meil on pakkuda ning soorita oma ost mugavalt e-poest – laos olevad kaubad toimetame üldjuhul kohale 3 tööpäeva jooksul.