W-light kaugtule paneel – parem nähtavus iga ilmaga

W-light kaugtule paneel - parem nähtavus iga ilmaga

W-light LED kaugtuled on lisa autole, mida peab ise proovima, et selle efektist aru saada. Pealtnäha väike ja kompaktne LED-paneel teeb aga ööst päeva.

Eriti oluline on see maastikul liikudes või kehvemates ilmastikuoludes, kus auto tuled piisavalt head valgust ei paku. 

Castrumi e-poes on müügil erineva profiili ja võimsusega W-light paneele, mida on tänu “Plug&Drive” ühendusele lihtne liita auto elektrisüsteemi.

W-light Wave 500

W-Light Wave 500 on stiilne, madala profiiliga kaugtuli. Kumer disain võimaldab selle paigaldada auto esistange külge nii, et servad kumerduvad koos stange kumerusega. 2,2 m pikkune kaabel koos Deutsch klemmide ja eraldi Deutsch korpusega võimaldab Tule ühendada lihtsalt ja akule lähedale. Tulepaneelil on kinnitused all ja küljel.

W-Light Impulse II

W-Light Impulse II on lisaks võimsusele ka disainilt kaunis. Turu kõige õhema tulepaneeli võimaldab saavutada raamita disain. Impulse on parim valik paigaldamiseks kitsastesse oludesse nagu näiteks uputamiseks esivõre sisse või selle taha paigaldamiseks. Impulse’il on kaugtule paneelidest parim hinna-kvaliteedi suh, mis teeb sellest võimsa aga taskukohase lahenduse. Tuld saab kinnitada igast küljest – nii pealt, alt kui ka küljelt.

W-Light Impulse III

W-Light Impulse III on äärmiselt võimas kaugtule paneel. Kompaktse paneeli valgusvihk on võimas ja ühtlane – tegemist on oma kategooria võimsaima paneeliga. Tulel on suurepärane värviindeks ja värvitemperatuur, mis teevad valguse silmale meeldivaks. Paneeli saab paigaldada erinevatel viisidel ning pikk toitekaabel võimaldab panna pistiku ohutusse kohta.”Plug&Drive” ühendus muudab paigalduse imelihtsaks.

Miks paigaldada oma masinale W-light LED kaugtulede paneel?

Parem nähtavus on omadus, millele ei pea lisaõigustusi otsima. Kuid kui siiski kahtled veel, kas paigaldada oma sõidukile taskukohane aga võimas W-Light lisatulede paneel, siis siin on selleks mõned head põhjused:

Turvalisem sõit

Ilmselgelt on W-Light kaugtule paneeli esimene kasukoht turvalisus. Olenemata sellest, kas sõidad maanteel, kõrvalteedel või soovid paremat nähtavust maastiku vallutamiseks – korralik kaugtule paneel parandab nähtavust. Tänu sellele näed takistusi või tee ääres seisvaid loomi varem ning võidad rohkem aega, et reageerida.

Korralik kvaliteet mõistliku hinna eest

LED-tuled on ülimalt vastupidavad ja kvaliteetsed, kuna tehnoloogiad teevad järjest suuremaid arenguhüppeid. Kui mõelda nende aastate peale mil LED tuled pakuvad mugavamat ja turvalisemat sõidukogemust ning kõigi nende tundide peale, mis saab halva nähtavusega roolis istutud, siis ca 200 € suurune investeering on enam kui mõistlik. Tõenäoliselt valguspaneel oma eluea jooksul parandusi või vahetust ei vaja, seega on see investeering ka ühekordne.

Edevam välimus

Iga väline lisavarustuse element autole on ka disainielement, kuna muudab sõiduki välisilmet. Kaugtule paneel on aga atraktiivne disainielement, kuna selle kompaktne disain pole liiga silmatorkav ega lõhu masina disainijooni. W-Light LED paneel jätab maasturist, kaubikust, bussist ja ka sõiduautost asjalikuma mulje ning näitab, et selle juht hoolib paremast nähtavusest ning nii enda kui ka teiste liiklejate turvalisusest.

Kaugtule paneelide müük ja paigaldus

Castrumi e-poes on müügil erinevaid W-Light LED paneele. Lisaks müügile pakume ka paneelide paigaldusteenust. Seega too oma masin meile, soeta kvaliteetsed LED tuled ning järgmise sõidu hämaras või keerulisel maastikul saad teha juba oluliselt parema nähtavusega!

Tutvu ka nende tootegruppidega:

tuulesuunaja

Küljesirmid, tuulesuunajad, deflektorid

Tuulesuunajate abil saad nautida vaiksemat sõitu, värsket õhku salongis ja uduvaba nähtavust ka kliimaseadet kasutamata.

katusereelingud-katuseraamid

Katusereelingud ja katuseraamid

Korralik katuseraam aitab muuta ka kõige raskemad ülesanded lihtsamaks. Kvaliteetsed ja vastupidavad rullikuga katuseraamid on raske töö juures asendamatud abilised.

ford_ranger_raptor_2023__triple-r_850_grille_kit_02_web

Mudelipõhised LED kaugtuled

LED kaugtuled aitavad hämaral ajal nähtavust oluliselt parandada ja märgata takistusi teel ammu enne, kui need kujunevad probleemiks. Vali oma margile ja mudelile sobiv!

28146EE0-08D3-4718-8F13-A0FFC63BE006

Kere- ja tiivalaiendid

Kere- ja tiivalaiendid annavad Sinu maasturile koheselt agressiivsema väljanägemise ning kaitsevad külgi seisvate objektide eest, mida võid maastikul sõites tabada.