UUS

Genevo PRO II integreeritav seade.

Kategooria:

Radaripüüdjad

Mark:

Kogus:

1

€1950

Toote info:

TURUL KÕIGE ARENENUM INTEGREERITUD SÜSTEEM

PRO II on uusima radariantenniga sisseehitatud radaripüüdja, kogu Euroopa andmebaasiga GPS-antenn ja ühendatav juhtivate tootjate valikuliste lasersensoritega.

MURRANGULINE TEHNOLOOGIA

Välja töötatud teie maksimaalse mugavuse tagamiseks, olgu see siis meie tipptasemel valehäire filtreerimise tehnoloogia, žestide juhtimine, valgusandur või sõiduki mürasensor. PRO II funktsioonidega harjute hetkega.

KINDEL

Heakskiidetud ja seaduslik kasutamiseks valitud Euroopa riikides. Tänu 100% RDD nähtamatusele, unikaalse välimusega eemaldatava magnetekraanile, ei köida see soovimatut tähelepanu.

SINU TURVALISEKS SÕIDUKS

GENEVO PRO II-ga saate end kaitsta kõikide politseiradarite eest, sealhulgas tavaliselt märkamatute tänapäevaste GATSO RT3 / RT4 radarite ja MultiRadarite eest, mida sageli Euroopas kasutatakse. Samuti on ka seadmel peal punasetule avastamise funktsioon. Boonusena on GPS-i andmebaasi värskendused tasuta.

ETTEVAATLIK PAIGALDUS

Austame teie sõiduki interjööri. Kui teie auto on varustatud metallkattega (atermilise) tuuleklaasiga ja on seetõttu kaasaskantava detektori jaoks sobimatu või kui te pole lihtsalt tuuleklaasil rippuvate inetute iminappade ja kaablite fänn, on PRO II parim lahendus
sulle.